Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

czwartek

Brześć - wyroby cukiernicze

Dziś dotarła do mnie paczka z nowej współpracy, 
tym razem od firmy


Firma rodzinna istniejąca od 1984 roku, produkująca tradycyjne oparte na domowych recepturach wyroby cukiernicze. Sprzedaje je poprzez swoich przedstawicieli i dystrybutorów na terenie całej Polski.
W związku z dużym zainteresowaniem produktami postanowili rozszerzyć sprzedaż o kraje UE. W tym celu w roku 2010 została zakończona budowa nowego w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego. Będzie w nim produkowana grupa produktów, ciesząca się największym zainteresowaniem naszych klientów. Są to słomka ptysiowa i groszek ptysiowy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i długoletniej tradycji jesteśmy w stanie wyprodukować produkty o najwyższej, jakości i powtarzalności. Słomka ptysiowa i groszek ptysiowy produkowane są bez konserwantów, barwników i aromatów.
Nowa linia technologiczna dzięki zastosowaniu pieca tunelowego, pozwala im na zwiększenie produkcji o ponad 100 palet na dobę. Jest to produkt, którego sprzedaży są liderem, stawiającym na jakość. Produkt, który proponują - "słomka ptysiowa" nie posiada odpowiednika na rynku europejskim.


Już dziś zaczynam testowanie a raczej smakowanie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.