Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

środa

Mleczko do czyszczenia z nanotechnologią Betterware.

Mleczko do czyszczenia z nanotechnologią
od Pani Agnieszki 

Strona internetowaSmukłej budowy butelka zawiera w sobie Mleczko do czyszczenia z nanotechnologią, które jest pomocne każdej Pani Domu. Butelka zamykana jest za pomocą przykrywko-klapki typu klik.
Mleczko to posiada przyjemny cytrynowy zapach, jest koloru białego, gęstej konsystencji. Doskonale umyjesz nim całą kuchnię i łazienkę oraz wiele powierzchni chromowanych, niklowanych, emaliowanych i ceramicznych w całym domu. Używaj do czyszczenia: armatury i ceramiki, blatów i kuchenek, wanien i brodzików Skutecznie usuwa brud i tłuszcz, a jednocześnie jest delikatne, nie powoduje zarysowań. 

Doskonale radzi sobie z ciężkimi tłustymi plamami na kuchence, a co najważniejsze nie trzeba się obawiać że nawierzchnia zostanie porysowana. Pod tym względem jest to produkt bezpieczny. 

Produkt sprawdził się również przy zmywaniu uporczywego brudu z ram białych okien, co do tej pory nie udawało się z innymi środkami. Rami nie zostały porysowane, ani uszkodzone, lśnią czystością. 

Produkt ten powinien być pod rękom każdej gospodyni domowej, a codzienne porządki staną się przyjemnością. 
Polecam i zapraszam do zakupu 
u Pani Agnieszki :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.