Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

niedziela

Tesa - atrykuły biurowe


O firmie

TESA SE to jeden z wiodących światowych producentów samoprzylepnych produktów i rozwiązań systemowych.
Od roku 1941 nazwa tesa® stanowi markę reprezentującą wszystkie produkty samoprzylepne wytwarzane przez naszą Grupę. Nazwa obejmuje szeroki zakres różnych rozwiązań systemowych do stosowania w przemyśle i przez profesjonalistów, a także 300 produktów przeznaczonych dla konsumentów m.in. taśmy klejące, bogata oferta uszczelek, haczyków i moskitier.

Dziękuję Pani Izabeli za paczuszkę, którą miałam przyjemność testować.  
Strona internetowa:
http://www.tesa.pl/

Co znalazłam i co testowałam:

        3. Kleje płynne w sztyfcie
       4. Taśma naprawcza     
     
      Zobaczcie sami: Przydatna w każdym domu, numer jeden, poręczne opakowanie sprawia że już nie muszę za każdym razem szukać nożyczek. 

Samoprzylepne Podkładki Wygłuszające Tesa chronią delikatne powierzchnie, zapobiegają ślizganiu, przesuwaniu się lub zniszczeniu przedmiotów, redukują hałas przy zamykaniu drzwi czy szuflad. Ja zastosowałam ją jako reduktory hałasu na szufladach z prowadnicami. Mocno trzymają się na swoim miejscu. Raz przyklejone starczają na długi czas.


Klej bardzo dobrze sprawdza się podczas zabaw z papierem z dziećmi, idealny do prac plastycznych. ma wygodny dozownik oraz kształt. 

Taśmy naprawcza ma szerokie zastosowanie. Można nią naprawić stare książki, nadać im nowe życie. Cechują się dużą przyczepnością, bardzo dobrze łapie uszkodzone, czy naderwane części. Łatwa w użyciu. Okładka książeczki została ładnie sklejona, już nie ma obawy że się rozerwie.


Za pomocą kleju z brokatem Glitter wykonano piękne napisy. 
Klej jest bardzo funkcjonalny. Może być wykorzystany do ozdabiania wielu prac plastycznych. Ma bardzo wygodną formę, równomiernie się rozprowadza.


A oto prace wykonane przy pomocy powyższych produktów: 


1 komentarz:

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.