Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

wtorek

Wrigley - Recenzja

Już jakiś miesiąc temu otrzymałam do testowania mega pakę gum do żucia. 
Rodzinka wiernie mi pomagała w testowaniu. 
Przypomnę iż paczuszka zawierała Gumy do żucia Wrigley.


O Wrigley: 
Wm. Wrigley Jr. Company jest największym na świecie producentem i dystrybutorem gumy do żucia. Oprócz gum, Wrigley posiada szeroki asortyment produktów słodyczowych, w tym miętusy i cukierki. Najmocniejsze atuty firmy Wrigley – jej dziedzictwo, duch innowacji, globalny zasięg, wiedza fachowa w zakresie kategorii i koncentracja na kliencie – sprawiły, że jest ona uznanym liderem w swojej branży, cennym partnerem największych detalistów na świecie oraz kolebką niektórych z najbardziej znanych i ulubionych marek na świecie.O Wrigley w Polsce:
Wrigley Polska - jesteśmy liderem na rynku słodyczy impulsowych, obecnym w Polsce od ponad 20 lat, z siedzibą w Poznaniu. Tutaj również znajduje się jeden z najefektywniejszych zakładów produkcyjnych Wrigley na świecie. W Polsce produkowane są głównie gumy do żucia i słodycze, a na rynku dostępne są wszystkim doskonale znane produkty pod markami Orbit, Winterfresh, Airwaves czy Skittles. 
Jesteśmy firmą o unikalnej kulturze organizacyjnej, cenimy skuteczną komunikację, innowacyjność, nagradzamy dobre wyniki i zaangażowanie. Dla naszej firmy środowisko naturalne i zrównoważony rozwój są bardzo ważne. Nie tylko zmieniamy nasze procesy produkcyjne na bardziej efektywne, ekonomiczne, zużywające jak najmniej prądu i wody, ale również organizujemy wiele działań i akcji, aby wspierać lokalne społeczności i dbać o nasze środowisko.Moja opinia:
Żucie gumy Orbit po każdym posiłku jest bardzo ważnym nabytym zwyczajem :)
Wystarczą 2 drażetki Orbit, aby przywrócić odpowiednie pH naszej jamy ustnej.
Guma zażywana po każdym posiłku pomaga w wydzielaniu śliny, która jest tak ważna dla naszych zębów, gdyż chroni je przed osadem oraz próchnicą. 
Każda z gum Orbit, którą miałam okazję testować była bardzo dobra. 
Każdy ze smaków za równo z owocowych jak i miętowych smakowały zarówno mi oraz rodzince.
Gumy orbit są dostępne w wielu smakach tak więc z pewnością każdemu zasmakują, nikt obojętnie obok nich nie przejdzie. 
Każda z wersji smakowych gum Orbit jest spakowana w poręczne opakowanie, które zmieści się do najmniejszej kobiecej torebki. 
Tak więc gumę Orbit polecam na każdą okazję. 

Zapraszam na stronę internetową Orbit: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.