Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

czwartek

Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu - Karolina Korwin Piotrowska

Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu
Karolina Korwin Piotrowska 


Przyznam iż czekałam na przeczytanie tej książki z niecierpliwością. Tak naprawdę byłam ciekawa co Pani Karolina ma do powiedzenia na temat naszego polskiego szołbiznesu. Musiała sobie zadać bardzo dużo trudu aby tak scharakteryzować poszczególne postacie. Musze przyznać iż język Pani Karoliny, którym piszę książkę jest dość przyzwoity, jednak czasami zahacza o wulgaryzmy. Książka jednak nadal jak dla mnie jest fascynująca, można powiedzieć iż tak jak mówi i się wyraża o "gwiazdach" tak też pisze. 
Dla mnie w pierwszej chwili ta książka "Bomba ..." to dosłownie bomba z opóźnionym zapalnikiem. No ale być może nasz polskie gwiazdy mają dość dużo poczucia humoru i potraktują tą książkę z przymrużeniem oka. 
Jest to książka w której Pani Karolina Korwin Piotrowska ocenia dość trafnie według mnie. Myślę iż te oceny jak na Panią Karolinę są i tak dość delikatne. Kto tą kobietę zna wie iż Pani Karolina ma ostry język. 
Z pewnością nie jedną osobę zainteresuję ta książka. Książka jest bardzo przejrzysta, dzięki temu czytelnik ma wybór, może wybrać te części które go najbardziej interesują, te osoby, które są dla czytelnika być może najbardziej kontrowersyjne. 
Z pewnością będzie to książka numer jeden dla fanów Pani Karoliny, gdyż możemy dowiedzieć się tam o jej życiu, a także kogo lubi a kogo darzy mniejszą sympatią. 
Czy ta książka jest rzeczywiście bombą??? Myślę ze jest doskonałą lekturą ale tylko na jeden wieczór. Została napisana bardzo prostym językiem. Można się pokusić o stwierdzenie iż jest lekką, łatwą i dość przyjemną lekturą. 
Chyba trzeba pogratulować odwagi Pani Karolinie iż zdobyła się napisanie takiej książki, iż nie bała się reakcji osób dookoła, którzy dość często potrafią być bardzo obrażalscy, a nawet mściwi. 
Po książkę sięgnęłam z chęcią, myślę że fajnie byłoby gdyby za parę lat została wydana aktualizacja tej książki, ciekawe co wówczas zmieniłoby się. 

Książkę jak najbardziej polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję 


4 komentarze:

 1. Anonimowy09:24

  Świetna książka, miałam ją okazje czytać, jak dla mnie super

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy09:32

  Dość długo czekałam na nią, bo długa kolejka była do niem w bibliotece, ale w końcu przeczytałam, nawet spoko książka

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy09:35

  Książka jako tako może być

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo interesująca książka, długo na nią czekałam

  OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.