Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

niedziela

Kocham Paryż - Isabelle Lafléche

Kocham Paryż - Isabelle Lafléche


Książka Kocham Paryż to kontynuacja przygód młodej dobrze zapowiadającej się prawniczki Catherine. 
Dziewczyna zdecydowała się przenieść z Nowego Jorku i znów zamieszkać w ukochanym mieście Paryżu. 
Tu dostaje wymarzoną pracę, w dziale prawniczym paryskiego domu mody Christiana Dora. Dzięki tej pracy dziewczyna połączy pracę ze swoją pasją do mody.
Catherine wreszcie będzie mogła zamieszkać ze swoim ukochanym, który przeprowadził się do Paryża kilka miesięcy wcześniej. 
Co się wydarzy??? 
Już na samym początku dziewczyna ma pod górkę. Jednym z pierwszych zadań w nowej pracy będzie udział w obławach policyjnych na handlarzy próbkami, czym jest przerażona. Na drugi dzień wraz ze swoim asystentem rozpoczyna działania. Spotkają się z prywatnym detektywem, który ma za zadanie pomóc im w sprawach "próbkowych". Ich pierwsza akcja nie jest udana. 
Z czasem dziewczyna wraz z asystentem zaklimatyzowała się w domu mody i bardzo dobrze się tam czują. Po nieudanej próbie obławy, wpada na pewien pomysł, jak poradzić sobie  z próbkami Diora! Wysyła wiadomość mailową do Sadrine oraz Federica. 
W między czasie gdy oczekuje na odpowiedź, walczy nadal z handlarzami podróbek. 
Kilka dni później dostaje w pracy wiadomość że w zastępstwie zostaje wysłana wraz z asystentem do Szanghaju na pokaz Diora. Tego samego dnia wylatują, mają więc mało czasu na pakowanie. Przez co Cat nie ma nawet czasu na spotkanie z ukochanym, więc nagrywa mu wiadomość na sekretarkę. 
Po powrocie z pokazu przybywa jej nowych problemów zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Czy uda jej się w jakiś sposób połączyć te dwie sfery życia? Jak potoczą się jej dalsze losy, komu pomoże, czy jej związek przetrwa??? 
Zapraszam do lektury!
Z pewnością sięgając po tą książkę nie zawiedziecie się. 
Książka jest kontynuacją powieści Kocham Nowy Jork, jest to bardzo lekka oraz przyjemna fabuła. 
Z pewnością można się przy niej zrelaksować, a czas spędzony z nią jest przyjemnością. 

Zdecydowanie Polecam!

Za książkę dziękuję 
2 komentarze:

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.