Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

niedziela

Sklepik z Niespodzianką. Lidka - Katarzyna Michalak

Sklepik z Niespodzianką - Lidka
Katarzyna Michalak
W kolejnej trzeciej części serii "Sklepik z niespodzianką", znów wracamy do Pogodnej wraz z Bogusią, Adelą oraz Lidką.
Ta część została poświęcona Lidce Malinowskiej, miejscowej pani weterynarz, spokojnej kobiety, która to pewnego dnia zostaje zatrzymana przez miejscową policję. 
Na jaw wychodzi wiele dotąd skrywanych spraw, a pogodna nie jest już tak spokojnym miejscem. 


W tej części poznajemy dokładniej Lidkę, która opowiada o swoim dzieciństwie, rodzicach i ukochanym bracie. Dzieli się wspomnieniami z dzieciństwa co przychodzi jej z trudem, a także o tragicznej śmierci jej starszego brata. 
Dziewczyna przed przyjaciółkami przyznaje się do chorobliwej chęci posiadania dziecka, jednak lekarze są zgodni i nie pozostawiają jej żadnych złudzeń. 
Pozostałych bohaterek pogodnej także los nie ma zamiaru oszczędzać. W życiu Bogusi, która prowadzi sklepik także dużo się dzieje, odwiedza ona często Arkadego, a także czasami wybiera się na przejażdżki konne. Gdy podczas właśnie jednej z takich przejażdżek konnych ulega wypadkowi. Na szczęście na swojej drodze spotyka sympatycznego doktora Oliwiera, który udziela jej pierwszej pomocy i nie zostawia jej samej. 


Z czasem dziewczyna się w nim zakochuje, jednak rozdzielają ich somalijskie dzieci, które potrzebują pomocy doktora Oliwiera. 
Czy będą razem, czy Bogusi i Oliwierowi jest pisane wspólne szczęście, czy może wróci Wiktor i to właśnie od będzie z Bogusią. Czy Lidka również zdobędzie swoje upragnione szczęście, czy sklepik z niespodzianką będzie dalej istniał????
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w książce. 
Jest to ciepła, sympatyczna opowieść, przy której można w pełni się zrelaksować. Książkę bardzo szybko się czyta, jest pełna pięknych jak i wzruszających chwil. 

Polecam!!!

Za książkę dziękuję 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.