Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

piątek

WZMACNIAJĄCY SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

WZMACNIAJĄCY SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW
OD
Kilka słów od producenta:

Szampon stworzony do mycia delikatnych, wypadających i łamliwych włosów wymagających szczególnej pielęgnacji. Regeneruję strukturę włosa i wzmacnia go. Najlepsze efekty przynosi stosowanie szamponu w połączeniu z wzmacniającą kuracją przeciw wypadaniu włosów Equilibra. Pojemność 250 ml.

ZAWIERA:
Witaminy A, E, C, H, B5 i B6: odżywiają włosy i skórę głowy oraz wzmacniają cebulki włosów
Proteiny sojowe: stymulują wzrost cebulki włosów
Tauryna: wzmacnia cebulkę włosa
Zielona herbata i czerwone wino: pobudza mikro krążenie skóry głowy
PHYTOSINERGIA: kompleks roślinny o działaniu regenerującym w jego skład wchodzi: Aloes, Olejek Arganowy, Keratyna.Moja opinia: 

Szampon bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem oraz odświeżeniem włosów. Bardzo mocno się pieni, co sprawia, że łatwiejsze jest usuwanie zanieczyszczeń. Po umyciu włosy są widocznie oczyszczone i odświeżone, a świeżość i ładny zapach utrzymują się przez większość dnia. Szampon nie ma tendencji do plątania włosów. Włosy są puszyste, delikatne a przede wszystkim lekkie. Szampon nie wywołuje łupieżu. Włosy są mocniejsze. Mogę stwierdzić, że mniej włosów zostaje na szczotce, wiec również i pod tym względem szampon działa. Szampon jest bardzo wydajny, bardzo mocno się pieni. Butelka szamponu starczyła mi na ponad dwa miesiące. Włosy są lekkie i podniesione u nasady. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.