Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

wtorek

Mini Max quick dry & long lasting od Eveline

Mini Max quick dry & long lasting od Eveline


Lakier który dziś zaprezentuje w tym poście to lakier Eveline Mini Max quick dry & long lasting w odcieniach szarości nr 605. Kilka słów od producenta: 
Nigdy nie mamy dość klasyki.

Delikatne, neutralne lub klasyczne kolory paznokci odzwierciedlają twoją zrównoważoną i nienaganną postawę. Wybierz odcień lakieru, który pasuje do twojego nastroju lub okazji, a jednocześnie nie zdominuje twojego wyglądu. Szeroka paleta szybkoschnących kolorów dostępna jest w linii lakierów do paznokci MiniMAX quick dry & long lasting.

ZAWSZE WSPANIAŁE KOLORY. NIGDY NIE WYCHODZĄ Z MODY!
Moja opinia: 
Opakowanie lakieru to mała szklana buteleczka, która została wyposażona w poręczny pędzelek w zakrętce. Pędzelek jest tak zbudowany, że bez problemu nakłada się lakier. Rozprowadzanie na płytce paznokcia nie sprawia problemu. Konsystencja lakieru nie jest zbyt rzadka, co sprawia iż lakier nie spływa z płytki. Lakier kryje doskonale już za pierwszym razem. Dla doskonałego krycia można nałożyć dwie warstwy. Ogromnym plusem jak dla mnie jest to iż lakier wysycha bardzo szybko. Również długo utrzymuje się w nienagannym wyglądzie na płytce paznokcia. Wytrzymuje około 4 dni. 


Polecam!!!1 komentarz:

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.