Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

czwartek

Selly - pomocnik w Twoim biznesie, z nim sprzedawać zawsze lepiejTo niezwykłe oprogramowanie ma nam zapewnić niegraniczone możliwości w zakresie prowadzania sklepu internetowego.  
Dzięki właśnie takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się rozwojem.
System ten zyskuje na swojej popularności w coraz większym tempie, a wszystko za sprawą tego iż gwarantuje użytkownikom już na samym początku uzyskać oszczędności. 
Co sprawia iż część pieniędzy można zainwestować w szatę graficzną, która będzie przyciągać klientów.
Oprogramowanie Selly na w sobie zawartych wiele funkcji, zapewniających wygodę w prowadzeniu sklepu za pośrednictwem Internetu. Narzędzia w oprogramowaniu są tak dopasowana, aby wspomóc działanie zarówno małego jaki dużego sklepu.
Oprogramowanie również pozwala na uruchomienie kilku sklepów w jednym panelu administracyjnym co znacznie ułatwia pracę.
Najtańszy plan abonamentowy to już 99 PLN miesięcznie. Przeznaczony jest dla około 1000 klientów dziennie. W sklepie przy takim koszcie miesięcznym może znajdować się aż 500 000 produktów. Abonament ten zawiera pełny zestaw funkcji do wygodnego zarządzania nawet dość dużym sklepem. Oprogramowanie Selly to mocno zoptymalizowane pod kątem wydajności i użyteczności narzędzie dla każdego. W dowolnej chwili możesz zmienić abonament na wyższy.
Jest to również oferta dla firm, które posiadają już na chwilę obecną sklep internetowy. Producent oprogramowania oferuje migrację na ich system.
Oprogramowanie posiada ponad 30 integracji z porównywarkami cen, pasażami sklepów, płatnościami elektronicznymi oraz integracja z dowolną hurtownią. Selly to kompleksowe i w pełni autorskie rozwiązanie dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego.

Co należy do głównych zalet oprogramowania?
-        najniższe koszty uruchomienia i utrzymania sklepu dla rozpoczynających działalność,
-        ogromna funkcjonalność i optymalizacja wydajności,
-        hosting sklepu, utrzymanie kont email i panel zarządzania usługami,
-        bezpłatna domena przez cały okres umowy,
-        integracje z ponad 30 porównywarkami cen i systemami płatności elektronicznych,
-        proste wystawianie produktów na aukcje Allegro, eBay i Świstak,
-        możliwość zamówienia indywidualnej szaty graficznej w późniejszym terminie,
-        zawsze bezpłatne aktualizacje i rozwój modułów,
-        nieograniczona możliwość rozbudowy o indywidualne funkcje.

Myślę, że takie oprogramowanie jest dobrym rozwiązaniem, które nie generuje dużych kosztów przy bardzo dobrze rozwiniętej funkcjonalności.

Wszelkie dodatkowe informacje jak i samą ofertę znajdziesz TU.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.