Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

środa

Miód gryczany od Miody Polskie

Miód gryczany od Miody Polskie


Miody Polskie to firma która ma w swojej ofercie jak sama nazwa wskazuje pochodzące wyłącznie z polskich pasiek miody Jest to dość istotne, gdyż miody są w 100% naturalne, mają wspaniały i wyjątkowy smak, który jest dość rzadko spotykany. Można powiedzieć iż takie produkty są na miarę złota :)
Wszystkie miody są bardzo szczegółowo badane, a więc miód który do nas finalnie trafia, jest najwyższej jakości, posiada najwyższe walory smakowe, a przede wszystkim zdrowotne.Moja opinia: 
Mód został umieszczony w eleganckim słoiczku prostej budowy z lekkim wybrzuszeniem przy górze słoiczka. Słoiczek jest zamykany nakrętką w kolorze brązowym. Dodatkowo nakrętka została zabezpieczona przed pierwszym otwarciem naklejką z nazwą firmy. 
Słoiczek na przodzie ma naklejkę która nawiązuje do naturalnych wyrobów. Na naklejce została zawarta nazwa firmy oraz nazwa miodu. Z tyłu słoiczka znajduje się naklejka między innymi z takimi informacjami jak nazwą produktu, informacji o krystalizacji, krajem pochodzenia, datą ważności, czy też masą netto. 
Słoiczek ma pojemność 400 g. 
Wydaje mi się iż jest to spory słoiczek miodu. 

Miód jest skrystalizowany, jest dość gęsty. 
Ma barwę ciemno-herbacianą. 
Miód gryczany jest bardzo aromatyczny, a jego zapach to w 100% zapach kwiatów gryki. 
Ma ostry, bardzo charakterystyczny smak. 
Doskonale smakuje z świeżym pieczywem.
Ma doskonały smak. 
Polecany przy zapaleniach nerek i opłucnej, stanach osłabienia pamięci, leczeniu jaskry, osłabionego wzroku i słuchu.

Idealny dodatek do cist i deserów.

2 komentarze:

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.