Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

sobota

Lampy solarne przez cały rok

W lampach do ogrodu możemy przebierać, wybierać najpiękniejsze, wśród dostępnych w ofercie sklepów. Możemy je komponować z piękną roślinnością. Dzięki oświetleniu ogrodowemu mamy możliwość dłużej przebywać w letnie dni w ogrodzie po zmroku, kiedy tworzy się piękna, romantyczna atmosfera. Jest to pierwsza z bardzo ważnych funkcji, jaką pełni właśnie oświetlenie ogrodowe w postaci lamp solarnych. 

Jednak może pokusić się o dobór bardziej zdobnych lamp, które będą pełniły również funkcję dekoracyjną, a więc i upiększającą nasz ogród. Każdy posiadacz ogrodu z pewnością chce by ich malutkie zielone królestwo imponowało nie tylko im samym, ale również i znajomym. Ogród powinien wyglądać pięknie zarówno w dzień jak i w nocy. 

Oświetlenie solarne poza oświetleniem obszaru po zmroku, daje nam możliwość wyeksponowania i nadania charakteru roślinom, które skomponowane są w pięknych aranżacjach. 

Wybór ogrodowych lamp solarnych jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Lampy solarne to idealne rozwiązanie do każdego ogrodu. 
Dlaczego? 
Są to lampy niedrogie, łatwe w obsłudze, ekonomiczne i oczywiście dzięki temu iż są lampami solarnymi są ekologiczne. 
Zasada ich działania jest banalnie prosta.

 W ciągu dnia lampy te ładują się energią słoneczną, którą magazynują ją w akumulatorach, następnie ją zatrzymują, a po zmroku energia ta jest wykorzystywana do oświetlenia ogrodu. 

W lampach solarnych wykorzystywane są energooszczędne diody LED. 
Z doświadczenia wiem iż dobrze naładowana lampa solarna posiada energię która da radę oświetlić ogród średnio przez osiem godzin. 

Na stronie sklepu znajduje się bogata gama ofertowa lamp solarnych, pośród których każdy znajdzie coś do swojego ogrodu. 

Szczególnie w oko wpadły mi dwie. Jedna z nich doskonała przez cały rok. Solarna lampa ścienna Tendence z aluminium.


Druga z nich to piękna lampa solarna doskonała na zbliżające się święta. Piękny Solarny łańcuch świetlny LED niebieski


Każdą z tych oryginalnych lamp można znaleźć na stronie sklepu www.lampy.pl/

1 komentarz:

  1. Lampy solarne to świetne rozwiązanie dla domu, dla ogrodu. Osobiście bardzo chwalę sobie lampy solarne we Warszawie. Można znaleźć ich sklep również online, co jest świetnym ułatwieniem.

    OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.