Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

środa

BingoSpa Maska błotna do twarzy z zieloną glinką od Bingo Spa

BingoSpa Maska błotna do twarzy z zieloną glinką od Bingo SpaBingoSpa Maska błotna do twarzy z zieloną glinką dobrze oczyszcza skórę w dodatku bez przesuszania skóry twarzy. Po jej zastosowaniu cera jest promienne, przyjemna w dotyku, gładka i miękka. Maska nie powoduje ściągania skóry twarzy, ani nieprzyjemnego podrażnienia. BingoSpa Maska błotna do twarzy z zieloną glinką pomaga w walce z niedoskonałościami oraz zapobiega powstawaniu nowych. 
Po nałożeniu na twarz BingoSpa Maska błotna do twarzy z zieloną glinką nie powoduje szczypania, tym bardziej pieczenia. 

BingoSpa Maska błotna do twarzy z zieloną glinką ma konsystencje dość gęstą, ładnie trzyma się na skórze, nie spływa ze skóry. BingoSpa Maska błotna do twarzy z zieloną glinką nie należy do produktów które dość szybko zasychają, ale to jest plus. Bez problemów można spłukać maseczkę zarówno zimną jak i również letnią wodą. 


Do jednego zabiegu kosmetycznego wystarcza niewielka ilość produktu, co za tym idzie maska jest bardzo wydajna. 

Zapach jest lekko błotny, raczej typowy dla tego rodzaju produktów. Jakoś specjalnie mnie nie zachwyca, ale najważniejsze jest działanie. 


Maska znajduje się w plastikowym słoiczku. 

Słoiczek jest idealnym rozwiązaniem dla maseczek. 

Grafika na słoiczku jest prosta, czytelna, bardzo przejrzysta.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.