Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

środa

Odblaski, temat wciąż aktualny

Temat odblasków i to jak bardzo są ważne każdemu jest bardzo dobrze znany. Choć do rozpoczęcia roku szkolnego został jeszcze przeszło miesiąc, myślę że o odblaskach warto zawsze rozmawiać, szczególnie w okresie gdy dzieci wybierają akcesoria szkolne.
Warto więc w każdym okresie zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech wyposażając je w odblaski. 

Dobrym rozwiązaniem szczególnie dla mniejszych dzieci są ładnie wyglądające i modne kamizelki odblaskowe.  Kamizelki odblaskowe dla dzieci dostępne są z gotowymi nadrukami z atrakcyjnymi dla dzieci. 
Kamizelki dla dzieci zakładane są przez głowę.Ważne jest aby nosić odblaskowe rzeczy, by uniknąć wypadków.
Z dostępnością do odblasków jest naprawdę różnie, gdyż chce się zaopatrzyć w jakieś konkretne odblaski musimy się nieźle naszukać. 


Zadbaj o bezpieczeństwo naszych pociech poza terenem szkolnym i przedszkolnym. 
Kamizelki zdecydowanie podnoszą poziom bezpieczeństwa dziecka idącego przy ruchliwej drodze, czy też jadącego na rowerku, znacznie zmniejszając prawdopodobieństwo potrącenia.


Kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych dostępne w kolorze zielonym, żółtym i pomarańczowym. Siatkowe kamizelki odblaskowe, to te które świetnie sprawdzą się wiosną i latem.


Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w specjalną kamizelkę rowerową. Kamizelka być powinna oczywiście odblaskowa, w kolorze żółtym lub pomarańczowym. Może ona bardzo skutecznie zastępować odblaski i ważne, by zakładać ją na drogach o nasilonym ruchu.

Obecnie są dostępne bardzo różne odblaski na rynku. 

Zahaczając o odzież warto wspomnieć iż dostępny jest szeroki wybór, gdzie dostępne są ładne odblaskowe koszulki, kamizelki, czapeczki, czy chusty. 


Są to przede wszystkim doskonałe propozycje odblasków dla dorosłych. 


* zdjęcia pochodzą ze strony http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/

2 komentarze:

  1. Koszulek odblaskowych nie noszę ale opaskę zawsze a do tego mocno dająca po oczach latarka. Mieszkam blisko komendy policji i nie chcę narazić się na mandat ale także poza terenem miasta pobocze się zabójczo wąskie i idąc z drugiej zmiany ciągle mam w głowie obawę, czy oby na pewno kierowca po zmierzchu mnie zauważy i w porę ominie. Takie uroki mieszkania poza miastem

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy10:47

    Zapraszam: http://prezentyzdalekichkrajow.pl/blog/8-konkursy/4-zapraszamy-do-wspolpracy-internautow.html

    OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.