Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

poniedziałek

Depilator Philips BRE 640 - recenzja

Depilator Philips BRE 640
-
recenzja 


Depilator Satinelle Advanced jest nowością w moim domu. Natychmiast poddałam go testom, by móc porównać go z dotychczasowym depilatorem.


Z depilatorem  Satinelle Advanced BRE 640 znajduje się aż osiem akcesoriów, z których można korzystać na sucho oraz na mokro. W zestawie znajduje się: 

 • uchwyt, na którym znajduje się wskaźnik prędkości umożliwiający dwa tryby pracy, pierwszy wolniejszy oraz drugi, który włącza się automatycznie po naciśnięciu włącznika, szybszy. 
 • wyłącznik
 • wskaźnik naładowania
 • przycisk zwalniający głowicę
 • ponadto gniazdo do podłączenia małej wtyczki od ładowarki
 • głowica depilująca została wyposażona w małą lampę led, która włącza się wraz z rozpoczęciem pracy depilatora, dzięki której znacznie lepiej mogę dostrzec niechciane włoski, jednak gdy uznam ją za zbędną, podczas włączania mogę dłużej przytrzymać włącznik, aby ją wyłączyć. 
 • w zestawie wśród nasadek znajduje się nasadka masująca, zmniejszająca ból oraz uczucie dyskomfortu podczas depilacji, 
 • nasadka do twarzy przeznaczona w szczególności do depilacji nad górną wargą, która pomaga w dokładniejszej i bardziej precyzyjnej depilacji, 
 • nasadka do depilacji delikatniejszych miejsc, przeznaczona do wygodniejszej i delikatniejszej depilacji miejsc bardziej wrażliwych, w tym pach i okolic bikini, 
 • nasadka napinająca skórę dzięki której podczas depilacji zmniejsza się ból odczuwany podczas zabiegu, 
 • głowica goląca wyposażona w siateczkę golącą i trymery, ponadto w nasadkę grzebieniową, która pozwala na przycinanie włosków na długość około 3mm, 
 • głowica przycinająca przeznaczona jest do trudno dostępnych miejsc w okolicach bikini, została także wyposażona w nasadkę grzebieniową przycinającą włoski na długość około 3 mm, 
 • szczoteczka do czyszczenia, 
 • zasilacz 
 • oraz etui. 

Po otrzymaniu zestawu Depilatora Philips BRE 640 wraz z nasadkami, zaczęłam od przetestowania głowicy golącej. Warto wspomnieć iż golarkę można używać zarówno na sucho jak i na mokro gdyż jest w pełni wodoodporne. Ergonomiczny, lekko zakrzywiony uchwyt pozwala na komfortowe przesuwanie depilatora po skórze i kontrolowanie każdego ruchu głowicy golącej. Głowice depilujące oraz golące dzięki swojej szerokości pozostawiają szerszą partię ciała doskonale gładką. Głowica goląca z nasadką pozwala na precyzyjne golenie przy zachowaniu największej delikatności i bezpieczeństwa, bez obaw przed zranieniem się. Głowica depilująca jak już wspomniałam poprzez swoją szerokość depiluje szerszą część siała w porównaniu z tradycyjnymi depilatorami, blisko skóry, przy wychwyceniu nawet najkrótszych włosków. Dzięki czemu powstaje jakże upragniony efekt gładkiej skóry. Nasadka depilująca pozwala na usunięcie maksymalnej ilości włosów, już przy pierwszym ruchu depilatora. Obrotowa rolka depilatora została wyposażona w system pęset , które zostały połączone w okrągłe dyski, unoszące i zbierające nawet najmniejsze i najdelikatniejsze włoski. Przyjemniejszą dla skóry jest depilacja wykonana przy użyciu nakładki masującej, która neutralizuje ból, natomiast w miejscach gdzie trudno napiąć skórę warto wykorzystać nakładkę napinającą skórę, która zmniejsza ból. 
Ładowanie depilatora trwa około 1,5 h, co pozwala na 45 min bezprzewodowej pracy.  

2 komentarze:

 1. Anonimowy07:07

  Czy zakończyła już Pani prowadzenie bloga?

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że nie! Zawsze możecie liczyć na nowe wpisy w tym pełno recenzji:)

  OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.