Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

sobota

"ELMER i nieznajomy" David McKee - od Papilon

"ELMER i nieznajomy" David McKee 
Elemer to bardzo sympatyczny słoń w kratę, polubiony przez dzieci na całym świecie. Wraz z Elmerem i jego przyjaciółmi dzieci odkrywają i poznają swoje indywidualne talenty. Książki uczą tolerancji, budowania poczucia własnej wartości. Pokazują że warto otwierać się na nowe znajomości, poznawać świat i zdobywać nowych przyjaciół. Książka jest bardzo ładnie ilustrowana, co od razu jest zauważone przez dzieci. Bardzo chętnie słuchają nowych przygód jakie spotykają przesympatycznego tytułowego Słonia w Kratę Elmera. Dzięki pięknie ilustrowanej książce dzieci po wysłuchaniu bajki bardzo chętnie opowiadają, co widzą na ilustracjach. Bardzo szybko przyswajają treść zawartą w książce. 

W tej części przygód Elmer oraz jego przyjaciele spotykają pewnego nieznajomego, który dziwie podskakuje i .... się przewraca. Elmer postanowił to zbadać. Kto to taki? Kto jest tytułowym nieznajomym, dlaczego podskakuje i się przewraca? Dlaczego i czy jest nieszczęśliwy. Czy Elmer i jego przyjaciele nawiążą nową znajomość? Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź w książce "ELMER i nieznajomy". Zapraszam do lektury. 


5 komentarzy:

 1. Anonimowy05:41

  Również moje dzieciaczki bardzo lubią Słona w kratę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy05:42

  Bardzo fajny jest ten słonik.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy05:42

  Dzieciaki bardzo go pokochały. Super.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, bardzo kolorowa książeczka

  OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.