Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

niedziela

Perfecta Dekoder genów młodości - krem matujący 25+

Perfecta Dekoder genów młodości - krem matujący 25+
Ten krem jest już ze mną już dłuższy czas. Muszę przyznać iż z chęcią po niego sięgam, jest inny niż reszta z tej kategorii. Nie pozostawia tłustej skóry. Ale zacznijmy od początku. 
Kilka słów od producenta: 
PERFECTA Dekoder Genów Młodości to seria zaawansowanych technologicznie kosmetyków przeciwzmarszczkowych zainspirowana badaniami z zakresu biogenetyki. 

Składnik przewodni serii – Dekoder Genów Młodości – to opracowany przez naukowców bokoncentrat z algi Wakame, który reaktywuje 14 genów młodości odbudowujących podłoże skóry właściwej. 

Już po 14 dniach stosowania kosmetyków z Dekoderem Genów Młodości widoczna jest kompleksowa redukcja objawów starzenia, takich jak brak napięcia skóry, zagłębienia, bruzdy i zmarszczki każdego typu. 

W linii znajduje się 5 kremów do twarzy – każdy do stosowania na dzień i na noc. 

Aby ułatwić idealne dopasowanie kremu do wieku i stanu cery, preparaty zostały podzielone na grupy wiekowe 25+, 35+, 45+, 55+ oraz 65+. Ponadto zostały one oznaczone gwiazdkami określającymi moc przeciwzmarszczkową kremu, od 2* - delikatne wygładzenie pierwszych zmarszczek do 6* - wyjątkowo intensywne działanie wypełniające nawet głębokie zmarszczki.Moja opinia: 
Gdy do mnie dotarł był zapakowany w folię ochronną. Dzięki czemu mam gwarancję że nikt przede mną go nie używał, ani nie otwierał. 
Po rozpakowaniu i otwarciu słoiczka widnieje dodatkowe zabezpieczenie, plastikowa ochronka, która zatrzymuje krem w słoiczku. 
Opakowanie jest wykonane z grubego szkła, matowego, nie widać co znajduje się w środku. 
Krem pięknie prezentuje się na półce w łazience. 

Konsystencja kremu jest dość rzadka, ale nie ścieka z twarzy ani palca podczas aplikacji. 
Bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy. Krem praktycznie od razu wchłania się idealnie, nie pozostawiając po sobie tłustej warstwy. 
Krem pięknie pachnie po nałożeniu na twarz, jego zapach utrzymuje się parę godzin. 

Krem jest bardzo delikatny dla cery, idealnie radzi sobie z jej nawilżeniem. 
Zmarszczki są wyraźnie płytsze. 
Cera nabiera blasku, a ja chęci do walki z niedoskonałościami skóry z tak rewelacyjnym kremem. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.