Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

sobota

Sklepik z niespodzianką Adela - Katarzyna Michalak

Sklepik z niespodzianką Adela
Katarzyna Michalak


"Sklepik z niespodzianką Adela" jest drugą częścią serii "Sklepik z niespodzianką" Katarzyny Michalak. 
Poprzednia część skończyła się dość nieoczekiwanie, w momencie kiedy to wraca po dwóch latach do Pogodnej Anna Potocka, która zaginęła dwa lata temu. To właśnie w tym momencie nastąpiło pożegnanie z bohaterami książki, a także zaczęło się moje niecierpliwe oczekiwanie na kolejną część. 


Druga część jest poświęcona Adeli, tak jak mówi sam tytuł. 
Sama powieść zaczyna się od .... powrotu Anny Potockiej, dlaczego wróciła? Jaki był powód jej zniknięcia? Jak zareagują na to mieszkańcy Pogodnej, a przede wszystkim jej najbliżsi? 


Książka przypomina kobietom o badaniach, ukazuje trudności w walce z chorobą oraz wsparcie najbliższych osób. 


Adela jest piękną kobietą, zmysłową, elegancją, pełną energii. Jest radną w Pogodnej. Adela w tej części dzieli się z czytelnikiem w formie zapisków życiowymi doświadczeniami miłosnymi. Adela nigdy nie jest sama zawsze może liczyć na pomocną dłoń od swoich przyjaciółek, ale nie tylko.
Jednak w pewnym momencie jej życie staje pod znakiem zapytania? Zmaga się z trudną decyzją, czy pójść na operację, a później z chorobą. 
Ciekawych jak jej losy się potoczą zapraszam do lektury, mogę dodać iż nie tylko w jej życiu będzie sporo zakrętów. Która z Pań zostanie szczęśliwą żoną, która będzie oczekiwać dziecka, a która zostanie aresztowana? To wszytko znajdziecie w książce "Sklepik z niespodzianką Adela". 
Książka ta została wydana w 2012 roku. Mi osobiście książka ta bardzo się podobała. Bardzo kobieca powieść. 
Czyta się ją bardzo przyjemnie, z przyjemnością pokonuje się kolejne strony książki. 

Polecam!!!

Za książkę dziękuję 


1 komentarz:

  1. Anonimowy11:39

    Super seria, nie mogłam się od niej oderwać :)

    OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.