Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

poniedziałek

Mężczyźni mojego życia - Katarzyna Dowbor

Mężczyźni mojego życia 
 Katarzyna Dowbor 


Katarzyna Dowbor, która większość swojego życia była związana z TVP, to tam właśnie jej kariera rozkwitła, postanowiła w tejże książce "Mężczyźni mojego życia" przedstawić mężczyzn z którymi miała okazje zarówno współpracować, poznać jak i tych bliższych jej sercu. Katarzyna Dowbor przez 30 lat pracowała w TVP. Była jedną z najpopularniejszych prezenterek, a zarazem dziennikarek tej stacji. 
W książce przedstawia w większości przypadków w sposób bardzo pozytywny mężczyzn z którymi miała do czynienia na linii zawodowej jak i w prywatnym życiu. 
Wczytując się w książkę poznajemy pewne fakty z życia gwiazd, takich jak Zygmunt Chajzer, który to w pociągu sprawdzał bilety. Poznajemy tu Janusza Atlasa, jednego z jej mężów który to porywał jej ukochanego psa. 
Muszę przyznać iż każda z osób, a za razem każda z historii opisane przez Katarzyna jest pisana przez nią samą z bardzo dużym dystansem do siebie. 
Książkę doskonale się więc czyta, trudno więc jest jej nie polubić. 
Ale aby dokładniej poznać jej treść zachęcam do lektury. 
Z pewnością zaciekawi nie jedną osobę. 

Książkę jak najbardziej polecam!

Za możliwość przeczytania książki dziękuję 2 komentarze:

  1. Bardzo lubię panią Katarzynę, więc myślę że mnie też zaciekawi ta książka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka stoi na półce i czeka na swoją kolej :) Niedługo po nią sięgnę

    OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.