Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

wtorek

Witamy w kampanii Perlux

Cieszę się ogromnie, gdyż udało mi się dostać do kampanii pereł piorących Perlux. 

Już dziś czekam z niecierpliwością na paczkę ambasadorską pereł piorących Perlux. 

Po zapoznaniu się z zawartością niezwłocznie wypróbuję perły Perlux na moich stosach prania.


12 komentarzy:

 1. Och i ja czekam na paczkę Perlux :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje i czekam na opinie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne gratulacje ;) Szkoda,że mi się nie udało bo paczka z pewnością jest okazała ;) No to czekamy na relację z testów.Szczerze to jeszcze Perluxa nigdy nie używałam to tym bardziej mnie ciekawi jak poradzi sobie z codziennym radzeniem sobie z plamami na ubraniach.Czekamy na wiadomość kiedy dojdzie paczka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdeczne gratulacje ;) Szkoda,że mi się nie udało bo paczka z pewnością jest okazała ;) No to czekamy na relację z testów.Szczerze to jeszcze Perluxa nigdy nie używałam to tym bardziej mnie ciekawi jak poradzi sobie z codziennym radzeniem sobie z plamami na ubraniach.Czekamy na wiadomość kiedy dojdzie paczka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, mi się nie udało dostać do kampanii niestety.

  OdpowiedzUsuń
 6. Również gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również miałam przyjemność wypróbować perełki Perlux. Jestem bardzo zadowolona :) Kampania bardzo fachowo przygotowana :)

  Zapraszam do zapoznania się z opinią na moim blogu: http://test-it.blog.pl/2015/05/28/perly-piorace-perlux-nieslychanie-proste-pranie/

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj, moje gratulacje ;) również po dłuuuuuugim czasie zostałam szczęśliwą ambasadorką streetcomu, zawartość paczki jest tak imponująca jak i jej działanie, perły rozdane, pozytywne opinie się sypią,a moje pranie jest czyściutkie i pachnące, polecam #PERLUX

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję :) Też już przetestowałam te perełki

  OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.