Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

niedziela

Ręczny klimatyzator w przystępnej cenie

Upalne dni znów powracają. 
Pisząc ten post siedzę chłodząc się podręczną klimatyzacją. 
Tak podręczną. 
Jest to małe urządzenie, które pozwoli nam przetrwać te upalne dni. 
Taka poręczna, mała klimatyzacja zmieści się do każdej torebki, a więc może być z nami wszędzie.


Hand-Held Air Condition, czyli ręczna klimatyzacja znajduje się w niebieskim kartoniku. Po otwarciu ukazuje się naszym oczom mały, różowy klimatyzator, który bardzo ładnie się prezentuje. 
Jego wymiary to zaledwie: 16,4cm x 8cm. Jego grubość to zaledwie 5cm.


W zestawie z ręcznym klimatyzatorem znajduje się mała buteleczka na wodę, kabel do podłączenia pod port USB, pasek wraz z złączką na rękę do którego dołączono poręczny pokrowiec na rzepy. 


Pokrowiec ten jest bardzo praktyczny, gdyż podczas trzymania ręcznej klimatyzacji z pomocą pokrowca nie wysmyknie nam się urządzenie z ręki. 


Pokrowiec montowany jest na pasek za pomocą wytrzymałych rzepów. Pasek na nadgarstek wspomaga nam łatwiejsze przenoszenie urządzenia.


Bez problemu można go założyć i powtórnie ściągnąć. Aby włożyć baterię wystarczy rozłączyć pasek przy pomocy plastikowej złączki. 


Poręczny klimatyzator ręczny działa za równo na 4 baterie typu AA jak i na kabel USB, który można podłączyć do laptopa, czy też zwykłego PowerBanku. Aby włączyć ręczny klimatyzator należy przekręcić pokrętło - regulator mocy w stronę ON, do odpowiedniego nawiewu. 


Po włączeniu warto dodać iż można regulować wylot wentylatora, tak aby nakierować go w odpowiednią stronę. 
 Mamy możliwość regulacji w trzech poziomach. 
Poza tym wyregulować można również główkę miśka, tak aby powiew chłodnego powietrza nakierować na nas. 


Przed włączeniem ręcznej klimatyzacji musimy nasączyć wodą gąbeczkę najlepiej chłodną wodą. 


W tym celu musimy otworzyć tylną klepkę klimatyzatora, wyjąć gąbeczkę i nasączyć ją wodą znajdującą się w przygotowanej do tego celu buteleczce. Podczas nasączania wodą gąbeczki, ta zwiększy swoją objętość.
Jednak nie należy przesadzać z ilością wody, aby nie zalać urządzenia. Po nasączeniu gąbeczki zamykamy z powrotem tylną klapkę i możemy zacząć użytkować ręczny klimatyzator. Jeśli chodzi o głośność klimatyzatora, to można go porównać do tradycyjnego wentylatora. 


Jakie efekty daje klimatyzator?

W porównaniu z tradycyjnymi wiatraczkami, mogę śmiało stwierdzić, gdyż wypróbowałam go zarówno z mokrą gąbeczką jak i bez niej, w momencie gdy gąbka namoczona trafiła do tylnej obudowy ręcznego klimatyzatora jest wyczuwalny chłodniejszy powiew powietrza. 

Wiadomo że w okresie upałów choć trochę przyjemniejszego wiaterku każdemu z nas się przyda w szczególności podczas pracy przy komputerze w nieklimatyzowanych pomieszczeniach. 

Ja w okresie upałów tradycyjny wiatrak porzuciłam, gdyż jestem bardziej zadowolona z ręcznego klimatyzatora, który można zabrać ze sobą w podróż, do pracy, czy urlop. 

Ten poręczny ręczny klimatyzator znajdziecie zarówno na allegro oraz w sklepie

1 komentarz:

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.