Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

niedziela

Damski zegarek z ciekawą tarczą od ShipGratis.eu

Damski zegarek z ciekawą tarczą od ShipGratis.eu


W ramach współpracy z firmą shipgratis.eu otrzymałam bardzo ładny i elegancki damski zegarek z ciekawą tarczą od ShipGratis.eu w kolorze białym, który jest idealnym dodatkiem do wszelkich stylizacji, co sprawia, że jest bardzo uniwersalny.


Otrzymany zegarek dotarł do mnie bardzo dobrze zabezpieczony w folię bąbelkową, a sam zegarek znajdował się w folii. Dlatego choć zegarek dotarł do mnie zwykłym listem, który wylądował w skrzynce, nie było obawy iż może zostać uszkodzony podczas transportu. 


W szerokiej gamie kolorów dostępnych jest aż pięć kolorów paska, takich jak biały, czerwony, czarny, różowy, kawowy. Ja z racji, iż najbardziej spodobała mi się kompozycja z białym paskiem, który jest według mnie bardzo klasyczną propozycją i zawsze na czasie i w modzie.


Pasek jest wykonany z solidnej, lecz sztywnej, sztucznej skóry, która pod wpływem noszenia dostosowuje się do kształtu ręki i trochę mięknie. Pasek ma wystarczającą długość by dostosować długość paska do grubości nadgarstka. Pasek nie ma tendencji wbijania się w skórę. Nie obciera nadgarstka. Po testach mogę stwierdzić iż jest dość trwały. Pasek wykonany jest ze skórki dość grubej, o wysokim połysku.


Tarcza zegarka jest prostokątna o wymiarach 3,2 x 2,2 cm. Tarcza jest w kolorze srebrnym, bez cyfr, a godziny 6 i 12 oznaczone są jedną cykorią, natomiast godziny 9 i 3 oznaczone zostały trzeba cykoriami. 


Na długości pomiędzy tarczą zegarka, a paskiem moim przypadku białym znajduje się posrebrzana część, która został wyłożona ozdobnymi cykoriami. 


Cykorie nie odpadają, co sprawia, że zegarek długo pozostaje bardzo ładny i elegancki. Posrebrzane elementy nie ścierają się. 

Zegarek pasuje na co dzień do większości stylizacji. 

Doskonale pasuje zamiast tradycyjnej bransoletki.
Czy ten produkt posiada wady?
Na chwilę obecną nie doszukałam się wad, damski zegarek z ciekawym motywem w wielu pięknych kolorach od ShipGratis.eu pięknie się prezentuje i dobrze nosi i dzięki czemu codziennie chwalę się jego pięknem.

Taki mały drobiazg, a cieszy oko każdej kobiety, zarówno tej małej jak i tej dużej.

Damski zegarek z ciekawą tarczą w wielu pięknych kolorach znajdziecie na stronie SHIPGRATIS.EU
gdzie dostępna są w różnych długościach.

Post powstał dzięki firmie

1 komentarz:

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.