Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

niedziela

Rkantor.com – nowy kantor od Raiffeisena

Raiffeisen Solutions to spółka która powstała w lipcu 2014 roku z zamiarem stworzenia rozwiązań dających możliwość wymiany walut online po najlepszych kursach oraz rozwiązań płatniczych umożliwiających łatwy dostęp do środków z każdego miejsca na świecie. Tworząc ofertę, od samego początku kierowała się kategoriami otwartymi na Klienta oraz użytkownika. Rkantor.com jest jednym z pierwszych na rynku posiadających status Krajowej Instytucji Płatniczej wydawany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od samego początku priorytetem jest bezpieczeństwo oraz pełna jawność. Jako spółka ze 100% udziałem Raiffeisen Bank Polska S.A. przestrzegamy wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa powierzonych nam środków, danych osobowych oraz skrupulatnie dobieramy partnerów, z którymi tworzymy ofertę produktową (EURONET, InPost, Raiffeisen Bank Polska S.A.). 
Rkantor.com daje możliwość wypłaty gotówki bezpiecznie i bezpłatnie w jednym aż z 263 oddziałów Raiffeisen Polbank.

Z Rkantor.com wypłacasz gotówkę z 6500 bankomatów Euronet w całej Polsce. Do wypłaty nie jest potrzebne konto w banku ani karta bankomatowa – wystarczy tylko kod SMS! 

Usługi dedykowane są klientom indywidualnym: spłacającym kredyty walutowe, korzystającym z turystyki zagranicznej, pracującym poza granicami Polski, ale i małym i średnim firmom prowadzącym działalności gospodarcze.

Ideą powstania Rkantor.com jest stworzeność serwisu, który nie będzie tylko kojarzony z najlepszą ofertą na rynku wymiany walut online, ale również z nowoczesnymi rozwiązaniami, które będą służyć naszym klientom i ułatwiać im życie.
Misją Rkantor.com jest przekonanie jak największej liczby klientów do ciągłego korzystania z naszego serwisu, jako alternatywy dla Banków i innych instytucji finansowych. 

W codziennym życiu, waluty pojawiają się nie tylko w związku ze spłatą kredytu walutowego. Zakupy w Internecie, wyjazdy i wycieczki zagraniczne, praca poza granicami Polski. Transakcje na rynku walutowym, często przy małych kwotach, dają niewielkie oszczędności, natomiast ciągłe korzystanie z serwisu Rkantor.com w długim terminie, zapewnia oszczędności, z których nasi klienci mogą korzystać na co dzień.

Korzystanie z oferty daje jeszcze jedną pewność. Zespół Rkantor.com to ludzie „nastawieni na innowacje”. 

Wybierając ofertę Rkantor.com, możesz być pewny, że wsłuchają w głos klientów i dostarczą rozwiązania, które będą ułatwiać życie. 
Raiffeisen Solutions to przede wszystkim zespół doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT, bankowości i finansów. Całą energię poświęcamy na tworzenie produktów i usług, których Państwo potrzebują.

1 komentarz:

  1. ciekawy post, zapraszam http://fantastic-brand.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.