Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

sobota

Damski zegarek w kwiaty w różnych kolorach od ShipGratis.eu

Damski zegarek w kwiaty w różnych kolorach
od ShipGratis.eu


W ramach współpracy z firmą ShipGratis.eu otrzymałam bardzo ładny i elegancki damski zegarek w kwiaty w różnych kolorach od ShipGratis.eu w kolorze białym z dodatkami kwiatów, który jest idealnym dodatkiem do wszelkich stylizacji, co sprawia, że jest bardzo uniwersalny.


Otrzymany zegarek dotarł do mnie bardzo dobrze zabezpieczony w folię bąbelkową, a sam zegarek znajdował się w dodatkowej folii. Dlatego choć zegarek dotarł do mnie zwykłym listem, który wylądował w skrzynce, nie było obawy, iż może zostać uszkodzony podczas tak długiego transportu za pośrednictwem poczty. 


W szerokiej gamie kolorów dostępne są 4 podstawowe, z dodatkami kwiatowymi znajdującymi się na pasku oraz tarczy zegarka. Wybór dokonałam spośród takich kolorów jak brązowego, czerwonego, fioletowego i niebieskiego. Ja z racji, iż najbardziej spodobała mi się kompozycja z białym paskiem, który jest według mnie bardzo klasyczną propozycją i zawsze na czasie i w modzie.


Pasek jest wykonany z solidnej, lecz sztywnej, sztucznej skóry, która pod wpływem noszenia dostosowuje się do kształtu ręki i trochę mięknie. 
Pasek ma wystarczającą długość aby dostosować długość paska do grubości nadgarstka. 
Pasek nie ma tendencji wbijania się w skórę. 
Nie obciera nadgarstka. 
Po testach mogę stwierdzić że jest dość trwały, nie pęka i nie ściera się kolor. 
Pasek wykonany jest ze skórki dość grubej, ale matowej.


Tarcza zegarka jest okrągła o średnicy  3,9 cm. Tarcza jest w kolorze białym z dodatkiem akcentu ludowych kwiatków. Cyfry na tarczy są złotego koloru, tak jak i same wskazówki. Czy ten produkt posiada wady?
Na chwilę obecną nie doszukałam się wad, damski zegarek w kwiaty w różnych kolorach od ShipGratis.eu pięknie się prezentuje
i dobrze nosi i dzięki czemu codziennie chwalę się jego pięknem.

Taki mały drobiazg, a cieszy oko każdej kobiety, zarówno tej małej jak i tej dużej.

Damski zegarek damski zegarek w kwiaty w różnych kolorach znajdziecie na stronie SHIPGRATIS.EU.

Post powstał dzięki firmie


3 komentarze:

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.