Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

poniedziałek

Cud oleju lnianego. Źródło zdrowia i witalności - dr Hans-Urlich Grimm

Cud oleju lnianego. Źródło zdrowia i witalności
dr Hans-Urlich Grimm

Len już od wielu wieków towarzyszy człowiekowi w jego życiu. Już nie raz mogliśmy się przekonać o jego cennych zaletach. Len od dawna służył człowiekowi do produkcji ubrań, a dziś to przede wszystkim jego cenne właściwości sprawiają iż wraca do łask. 
Autor książki stara nam się ukazać jak wielką siłę uzdrowicielską posiada ta niepozorna roślina. Autor jest ekspertem z zakresie żywności.
Książka została podzielona na sześć rozdziałów w których dowiadujemy się między innymi o zaletach, okresie rozkwitu, uzdrowicielskiej mocy lnu. 
Len ma przeciwdziałanie nie tylko w zakresie zawałów serca, czy nadciśnienia. To świetny przeciwnik dla nowotworów. Doskonal sprawdza się w kosmetyce, wzmacnia włosy, a także ma działanie przeciw starzeniu się. 
Dzięki książce mogłam dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy o oleju lnianym oraz o siemieniu lnianym. Dowiedzieć się jaki zbawienne działanie ma na nasz organizm.


W ostatniej części książki znajdziemy przepisy z zastosowaniem oleju lnianego. Znajdziemy tam zarówno dania z warzywami jak i z zastosowaniem sera białego. Warto przejrzeć również i ten wątek. 


W załączniku 1 Uzdrawiający len znalazło się wiele przepisów na zdrowy tryb życia z zastosowaniem lnu, aby zapobiegać równym chorobom. 

Za książkę dziękuję 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.