Strona główna Książki Gadżety kobiety Kosmetyki Kulinarnie Dla dzieci Współpracuje z O blogu Kontakt

sobota

Dozownik wody do doniczek Bördy-XL od Blumat - recenzja

Dozownik wody do doniczek Bördy-XL od Blumat


Dozownik wody do doniczek Bördy-XL od Blumat wspomaga pielęgnacje doniczkowych roślin poprzez dostosowanie podlewanie adekwatnie do roślinek. Jak wiadomo taka roślinka ma swoje wymagania, jednak nie wszystkie takie same. Z dozownik wody do doniczek Bördy-XL mamy pewność że nie przelejemy naszych pięknych kwiatów doniczkowych, ani też nie zasuszymy. 


Dozownik wody do doniczek Bördy-XL wystarczy włożyć do doniczki na wysokość glinowego stożka i wlać wodę, nie musimy go wcześniej moczyć.

Po włożeniu woda jest stopniowo uwalniana i mamy pewność że kwiatek będzie miał jej odpowiednią ilość. 


Taki gadżet do naszych doniczkowych kwiatów estetycznie i ładnie wygląda i dodaje uroku każdej roślince a dodatkowo ładnie prezentuje się na parapecie i zaciekawi nie jedną osobę.


W przypadku skrzydłokwiatu uzupełniam wodę raz na 4-5 dni i to mu wystarcza. Doskonale rośnie i ma wystarczającą wilgoć gleby. 


Blumat zadba o nasze kwiatki lepiej niż którakolwiek sąsiadka ;)
Dla mnie to świetne rozwiązanie i polecam Wam wypróbowanie Blumatów.

Zapraszam Was na stronę sklepu Blumat ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Kochani zapraszam do komentowania moich postów. Zaglądacie do mnie bardzo licznie, mam nadzieje, że zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza ;) Oczywiście będę wdzięczna za każdy komentarz przez Was dodany.